مشخصات لحاف خوب (پشمی)

مشخصات لحاف خوب (پشمی)

مشخصات لحاف خوب (پشمی)


مشخصات لحاف خوب (پشمی)

مشخصات لحاف خوب (پشمی) ، لحاف یا پتو که از زمان های قدیم نیز مورد استفاده عموم مردم قرار می گرفته رؤیای خواب گرم و نرم را برای شما محقق می کند.

لحاف حرارت معمولی بدن را در زمان بی‌تحرکی و خواب نگه می‌دارد تا سیستم ایمنی بدن، اجازه خوابیدن را به آن بدهد. یک لحاف خوب و مناسب خواب آرام را تضمین می کند.

چه الیافی مناسب است ؟

ازالیاف های متنوعی برای داخل لحاف ها استفاده می کنند .این الیاف شامل پشم ، پنبه ، پر ، بامبو، اکالیپتوس ،ویسکوز، پلی استر و … می شود.

در این مقاله  درباره الیاف پشمی مطالعه خواهیم کرد.

۱- انواع الیاف درون لحاف ( پشم):

پشم محصولی طبیعی ( ارگانیک ) می باشد که به دلیل حفظ رطوبت ، تعادل دمایی در بدن برقرار می کند. برای حفظ خاصیت این الیاف آن را رنگ نمی کنند و به رنگ طبیعی می باشد.

پزشکان و متخصصان طب سنتی محصولات پشمی را تایید کرده و استفاده از این محصولات را توصیه می کنند و بر این باورند که این نوع محصولات برای افرادی که طبع سردی دارند مناسب است .

پشم گوسفند قبل از استفاده شست و شو ،تمیز و بوزدایی میشود و کاملا ضد باکتری و ضد آلرژی می باشد.

در مقالات قبلی مفصلا درباره پشم و خواص شگفت انگیز آن نوشته ایم ، برای درک بهتر درباره پشم و لزوم استفاده از آن در زندگی روزمره حتما از قسمت مقالات سایت مطالعه کنید.

 

 

کالای خوابمقالات سایت

بالش پشمیبالش پشمی بهزادپتو مسافرتی پشمی بهزادتوی مسافرتی پشمیکالای خوابکالای خواب ارگانیککالای خواب بهزادلحاف پشمیلخاف پشمی بهزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.